Podstawy zasad bezpieczeństwa w turystyce

Już teraz zapraszamy na szkolenie: Ogólne zasady bezpieczeństwa w turystyce.
Szkolenie obejmuje: Ogólne zasady bezpieczeństwa w prowadzeniu wycieczek. Pierwsza pomoc przedlekarska w nagłych wypadkach i zachorowaniach, reanimacja, tamowanie krwotoków, unieruchamianie złamań. Podstawowy skład apteczki. Podczas szkolenia planujemy zajęcia praktyczne i test z teorii. Szkolenie będzie prowadził zawodowy strażak-ratownik.
Szkolenie będzie honorowane jako część kursu przewodnickiego.
Szkolenie odbędzie się 12 i 13 grudnia 2017 roku w remizie OSP w Grębynicach w godz. 19:00-22:00. Komunikacja z Krakowa Krowodrzy Górki autobusami MPK 267 o 18:00. Autobus powrotny 22:07 spod remizy. Koszt 50zł dwa dni.
Zapraszamy przewodników, kandydatów na przewodników i wszystkich którym bliska jest turystyka. Zgłoszenia na bort@ojcow.pttk.pl
Ilość miejsc ograniczona!