Katarzyna Borowiec

Katarzyna Borowiec​

Nr tel.: 883 911 774

E-mail: katryn.borowiec@gmail.com

—–

Zapraszam ze mną na szlak!

Podróże są moją pasją, zarówno te małe jak i większe. Chętnie oprowadzę Państwa po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, Ojcowskim Parku Narodowym czy jaskini Wierzchowskiej Górnej.

Zapraszam na spacer pośród wapiennych ostańców jak maczuga Herkulesa, Brama Krakowska czy Igła Deotymy oraz w głąb podziemnego świata jaskiń, aby poznać historię groty Łokietka czy jaskini Ciemnej i odkryć tajemnice z życia nietoperzy. Dla tych co lubią tę bliższą nam historię proponuję zwiedzanie zamków: w Ojcowie, w Pieskowej Skale czy w Ogrodzieńcu. A dla tych co poszukują trochę orientu proponuję wyjazd na pustynię Błędowską.

Z wykształcenia jestem geologiem, dlatego chętnie podzielę się wiedzą na temat powstania skał, rzeźby danego terenu czy historii tworzenia się jaskiń, których na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego jest ponad 700. Organizuję także warsztaty poszukiwania skamieniałości.

Interesuję się szeroko pojętą przyrodą. Dlatego zapraszam również na moją stronę na facebooku, gdzie opisuję miejsca, które odwiedzam oraz dzielę się różnymi przyrodniczymi ciekawostkami.